„Weterynaria rzuca na człowieka urok; sam dałem się jej oczarować dawno temu.Uwielbiam to, że kiedy najmniej się spodziewam, przeszywa mnie znajome uczucie, przypominające,iż w leczeniu chorych zwierząt jest coś magicznego.”-dr Nick Trout,autor bestsellera”Powiedz gdzie cię boli”

Kim jesteśmy

Gabinet Weterynaryjny SANWET powstał we wrześniu 2009 roku, od początku naszym marzeniem
było stworzenie w Sanoku miejsca spełniającego najwyższe standardy medycyny weterynaryjnej.
Zaczynaliśmy w niewielkim gabinecie przy ul. II Pułku Strzelców Podhalańskich by w marcu 2012
roku przenieść się do przestronnego budynku na ul. Konarskiego. Z każdym rokiem staramy się
rozszerzać zakres naszych usług by jak najlepiej służyć naszym pacjentom.

Lek. wet. Michał Gajewski -SPECJALISTA CHIRURGII WETERYNARYJNEJ

Studia ukończył na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej A.R. w Lublinie w 2005 roku.
Doświadczenie zdobywał podczas kilkuletniej pracy w renomowanej lecznicy dla zwierząt w
Krakowie. Od ukończenia studiów ciągle pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje podczas
szkoleń i kursów specjalistycznych. Kocha zwierzęta a swój zawód traktuje z pasją. Dobro pacjenta
zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Lek.wet Natalia Czopek

Ukończyła Medycynę Weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2014 roku. Zwierzęta od zawsze były jej pasją, później dołączyła do tego biologia, a tuż za nią medycyna. Początkowo był plany zostania lekarzem medycyny, lecz już w liceum zapadła decyzja, że ludzi leczyć nie chce. Jednak dopiero na studiach biologii poczuła, że weterynaria to jest to co chce robić w życiu, a studia i praca tylko utwierdziły ją w tym postanowieniu. Obecnie jest właścicielką dwóch królików, a od niedawna także nieco niesfornego szczeniaka, choć przewinęły się przez jej dom także myszy oraz afrykańskie ślimaki. Posiadanie powyższych rozpoczęło przygodę z medycyną gryzoni i zajęczaków, którą to zgłębia w wolnych chwilach.

Lek.wet Agnieszka Syroka

W 2012 roku kończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Decyzję o tym kierunku studiów podjęła widząc niepotrzebne cierpienie chorych, bezdomnych zwierząt. Do Sanoka przyjechała z Małopolski. Wszystko po to, by w przychodni „Sanwet” zajmować się Państwa zwierzakami. Zwykle jest „lekarzem pierwszego kontaktu”, natomiast szczególnie rozwija się w dziedzinie diagnostyki ultrasonograficznej. Wolne chwile poświęca na twórcze robótki ręczne.

Tech. wet.Ewa Oryszczak

W lecznicy pełni funkcje personelu średniego , zajmuje się przede wszystkim badaniami laboratoryjnymi, asystuje przy zabiegach, opiekuje się zwierzętami leczonymi w warunkach ambulatoryjnych i stacjonarnych. W wolnym czasie największą przyjemność sprawia jej kontakt z naturą oraz długie spacery.

Tech.wet. Dorota Malarz 

Praca ze zwierzętami to jej pasja.W lecznicy pełni funkcję średniego personelu,jest nieocenioną pomocą w gabinecie,oraz przy zabiegach.Chętnie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach dla techników weterynarii m.in w Międzynarodowym Kongresie Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt,Ogólnopolskiej konferencji dla techników weterynarii oraz w kursach m.in ukończyła kurs Dogoterapii w Krakowskiej szkole Canid. Jej ukochane zwierzaki to psy.Sama jest właścicielką mieszańca Maszy i labradora Kawy, powoli zaraża się pasją do dogtrekkingu.